سه ستون موفقیت با کار از مشاغل خانگی

  • Post author:
  • Post category:Marketing

به عنوان کارآفرین ، همه ما گاهی اوقات با مدیریت موثر زمان خود دست و پنجه نرم می کنیم. من به یاد می آورم که وقتی کارگردانی دوره خود را شنیدم که می گفت در ارتباط با افرادی است که می شناسد ، دوستان کارآفرین او وقتی که به مدیریت و همچنین اولویت های آنها می رسد ، بدترین افراد خواهند بود. بیش از حد ما این تصور غلط را درگیر می کنیم که مشغول بودن همان پیشرفت است.

آژانس بازاریابی دیجیتال بعد از همه اینها اطلاعاتی در مورد افرادی است که برنامه های کاربردی محصولات را به شبکه کاملاً دوستان و آشنایان می فروشند (یا توصیه می کنند). به افرادی که به آنها اعتماد دارند.

مارک هایی که عمدتا برای اینترنت ایجاد شده اند ، موارد زیر را دریافت می کنند. آنها می دانند که وب ایجاد اعتماد و نه تبلیغات بنری است. آنها با مشتری باهوشی در اینترنت رابطه برقرار کرده اند که به هویت آنها احترام می گذارد. مردم در فضای مجازی “مصرف کننده” نیستند – بلکه مردم هستند.

حرف “A” نماد تولید تیزرهای تبلیغاتی اکشن است. من می دانم که شما قبلاً این را شنیده تولید تیزر تبلیغاتی  اید ، اما امروز این مورد را بررسی کنید ، آن را چاپ کنید و مشخص کنید که قصد دارید برای خلق معجزات اقدام کنید. یک بار دیگر ، یک ورزش خاص برای شما ورزش خواهد کرد! اقدامی را انجام دهید که ممکن است لازم باشد برای خلق معجزه خود انجام دهید.

برای پروژه های انجام شده به خود جایزه دهید. شما شایسته انگیزه ای برای اتمام پروژه های بزرگ در داخل کسب و کار خود هستید. بر این اساس ، بگذارید پاداش هنگام انجام یک کار با نقطه عطفی که به آن رسیده اید مطابقت داشته باشد. یک سفر یک روزه ، استراحت آخر هفته یا سفر هفت روزه را برنامه ریزی کنید. از هرچه لذت ببرید ، این لحظات ارزشمندی است. پاداش خود را در ابتدای پروژه تعیین کنید بنابراین احتمالاً انگیزه انگیزه ای برای پیشبرد شما را داشته باشید.

چرا وال مارت به طور ناگهانی در این داستان حضور دارد؟ مدیر اینستاگرام به دلیل تهدید Macmillan مبنی بر اینکه ممکن است انتشار کتاب های الکترونیکی را به دلیل ارزش کمتری به تأخیر بیندازند. می بینید که بعضی از نویسندگان بندهایی در قرارداد دارند که می تواند ساخت نسخه های دیجیتالی مربوط به وال مارت را به تأخیر بیندازد.

کسی برای کشف بلیط خود ثروت کمی می پردازد تا عملکرد آنها را بدست آورد و در نهایت موضوع یک نظر سیاسی از کسی می شود که سالانه میلیون ها دلار درآمد کسب می کند اما شغل واقعی ندارد ، همچنین برای زنده ماندن در واقعیت و همچنین ایده ای در مورد دنیای واقعی ندارد! بله ، درست است ، در مورد دیدگاه های سیاسی خود به من اطلاع دهید در حالی که من اینجا نشسته ام و از طرف شما سرگرم می شوم. به همین دلیل است که من به اینجا آمدم آنچه که برای آنچه من پرداخت کردم اتفاق می افتد ، این نیست ، شما مدرسه قدیمی بی ادعای ناشکر. می خواهید فوران کنید ، این کار را رایگان انجام دهید. بله رایگان چرا شما بدون هیچ هزینه ای عملکرد خود را انجام نمی دهید ، پس می گویید آن چیزی که نیاز به بازار است. سپس منصفانه و متعادل است. سپس مخاطبان شما آنچه را برایش هوشمند است به دست می آورند.

یک آژانس بازاریابی الکترونیکی برای شماست که روشهای زیادی برای بازاریابی محصولات بدون ارسال تبلیغات و چاپ تعداد زیادی آگهی تبلیغاتی پیدا کنید. چندین کار وجود دارد که ممکن است قادر به انجام آنها باشند. هر بار که یک نوع معنادار فناوری ظاهر می شود ، مطمئناً آنها می توانند از روش جدیدی استفاده کنند.