بیش از یک نوع پزشک قلب در جهان پزشکی وجود دارد

بسیاری از افراد در ایالات متحده از بیماری قلبی رنج می برند و به پزشک متخصص قلب مراجعه می کنند. در حالی که اصطلاح عمومی این متخصصان پزشک قلب است ، اما آنها در واقع در زمینه های خود تخصص دارند تا با شناسایی یا از بین بردن مشکلاتی که می توانند مضر باشند ، برای سیستم قلبی عروقی انسان مفید باشند. این اصطلاح عمومی اغلب بیشتر استفاده می شود ، زیرا به راحتی به خاطر سپرده می شود و افراد نمی توانند نام پیچیده تر این متخصصان قلب را بدانند.

جراحان قلب و عروق متخصص قلب هستند که اقدامات پزشکی مختلفی را انجام می دهند. این معمولاً اولین متخصص پزشکی نیست که در زمینه قلب و عروق مشاهده شود. فرد به احتمال زیاد ابتدا به یکی از دو متخصص دیگر مراجعه می کند: یک متخصص قلب و عروق تهاجمی یا یک اکوکاردیوگرافی. متخصص قلب و عروق از تجهیزات برای ایجاد حرکات قلبی از طریق استفاده از امواج هترین متخصص قلب در مشهد صوتی استفاده می کند. از طریق امواج صوتی ، آنها می توانند تشخیص دهند که آیا قلب به درستی خون را پمپاژ می کند و یا اینکه دریچه های اصلی به درستی کار می کنند یا خیر. یک متخصص قلب و عروق هنگام معاینه بیمار از لوله های خاصی استفاده می کند که می تواند عروق باریک شده در اطراف قلب را ببیند. اگر خیلی باریک باشد ، می توان برای کمک به بزرگ شدن دهانه در اندازه طبیعی اقدام کرد.

هر متخصص وقتی حرف از قلب می زند نقش منحصر به فرد و مهمی دارد. در حالی که ما از همه آنها به عنوان پزشکان قلب یاد می کنیم ، اما هر یک از آنها اهمیت زیادی دارند و می توانند به نجات جان بیمار کمک کنند. اگر کسی به اندازه کافی خوش شانس باشد ، در هر مرحله دیگر نیازی به مراجعه به جراح قلب و عروق نخواهد داشت اما خوب است بدانید در صورت نیاز جراحان متخصص وجود دارد.